Nasze poradnie

Dla życia bez alergii

Alergologia


Alergologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem nieprawidłowych reakcji organizmu na bodźce zewnętrzne, zwane alergenami.


Zobacz więcej
Dla zdrowego oddechu

Pulmonologia


Pulmonologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem oraz profilaktyką schorzeń układu oddechowego.


Zobacz więcej
Dla dzieci

Pediatria

Pediatria to dziedzina medycyny, która zajmuje się badaniem rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci, chorobami wieku dziecięcego i metodami ich leczenia.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla.


Zobacz więcej
Dla zdrowia Twojego dziecka

Gastroenterolog dziecięcy


Gastroenterologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem oraz profilaktyką schorzeń układu pokarmowego.


Zobacz więcej
Dla zdrowszego życia

Dietetyk


Dietetyka to nauka o znaczeniu żywności i żywienia w powstawaniu chorób oraz wykorzystaniu żywienia w profilaktyce i leczeniu.


Zobacz więcej
Dla zdrowia Twojego dziecka

Logopeda, pedagog


Kompleksowa diagnoza zaburzeń mowy i wad wymowy.


Zobacz więcej

Oferujemy kompleksową opiekę medyczną lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie alergologii i pulmonologii.
Personel medyczny w przyjaznej atmosferze zapewni państwu troskliwą opiekę w celu polepszenia zdrowia dzieci i dorosłych.

Najnowsze wpisy

Copyright by gabinety-lekarskie.rzeszow.pl 2019. All rights reserved.